Roksana i Jakub – wesele z podróżą w tle

Pamiętacie nasz artykuł dotyczący organizacji wesela z motywem podróży? Dziś chcemy Wam pokazać nie tylko teoretyczne podejście, ale i praktyczne rozwiązania dotyczące tego tematu. Zastosowaliśmy je przy współpracy z Roksaną i Jakubem – parą młodych, pełnych energii ludzi, z którymi współpraca była czystą przyjemnością! Roksano, Kubo – dziękuję za możliwość współpracy z Wami! Organizacja Waszego ślubu była dla mnie zaszczytem :*

prezenty dla gosci weselnyc Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

Jak to zwykle bywa, motyw przewodni ślubu i wesela nie pojawił się od razu… Najpierw poznałam Roksanę i Kubę, ich styl życia, historię poznania i związku. Przy kreowaniu koncepcji dekoracji i aranżacji, zaproponowałam motyw podróży jako główne rozwiązanie. Idealnie do nich pasowało. Pochodzą z Polski, poznali się w Stanach, teraz mieszkają z córeczką w Edynburgu. Historia nierozerwalnie połączana z podróżowaniem i zmianą miejsca zamieszkania… Stworzyłam spójna koncepcję, od ogółu do szczegółu – i to te szczegóły spodobały się Roksanie i Kubie najbardziej. Pamiętam, że szczególnie przypadł im do gustu pomysł ze skrzynką pocztową na pocztówki wypisywane przez gości podczas wesela – miała to być alternatywa dla zwykłej i nudnej księgi gości.

walizeczka wesele slub obra Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

bukiet peonie slubny Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

bryczka do slubu warszawa Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

wesele podroznicze walizki Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

bryczka wesele forteca Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

wesele forteca dekoracje Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

Właściwie cała nasza współpraca przebiegała zdalnie, ale to przecież już standard w naszej firmie, bo obsługujemy wielu Klientów mieszkających za granicą i rzadko bywających w Polsce. Na swój ślub Roksana i Jakub zaprosili gości nie tylko z całej Polski, ale też z wielu zakątków Europy i Stanów Zjednoczonych. Prawdziwą gwiazdą dnia była malutka Julia – córeczka Roksany i Kuby, która dała wyjątkowy popis swoich mozliwości głosowych po wyjściu Pary Młodej z kościoła ;)

wesele podroze forteca Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

wesele z motywem podrozy Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

podroznicze wesele forteca Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

forteca wesele podroznicze Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

karta menu wesele podroznic Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

piwoniowy tort Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

Przyjęcie odbyło się w zabytkowych fortyfikacjach Warszawy, miejscu niepowtarzalnym i niezwykle klimatycznym. Gości powitały pachnące peonie połączone z egzotycznymi odmianami kwiatów, których celem było podkreślenie tematyki przewodniej przyjęcia. Wielką popularnością cieszyła się wspomniana wcześniej skrzynka na kartki pocztowe, a dzieciaki nie odstępowały na krok czekoladowego fondue, które kusiło płynną, gorącą słodkością.

poczta weselna ksiega gosci Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

kartki pocztowe wesele Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

wesele w fortecy kreglickic Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

wesele w fortecy Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

Zamiast tradycyjnych oczepin, przygotowaliśmy dla gości inną atrakcję – dynamiczny i pełen energii pokaz barmański, wykonany przez zawodowców, z którymi pracujemy od początku istnienia naszej firmy. Jak zwykle, pokaz zakończyły gromkie brawa i okrzyki, a goście jeszcze bardziej nabrali ochoty na kolorowe drinki.

Niespodzianką dla Pary Młodej był natomiast tort, a właściwie to, co znajdowało się na nim – specjalnie dla Roksany, Kubu i Julki zamówiliśmy zabawną figurkę z ich podobieństwem. Cała trójka zajęła zaszczytne miejsce na szczycie 3 przepysznych walizek! Mina Roksany była nie do opisania! Gigantyczny uśmiech i mega zaskoczenie! I o to właśnie chodziło! Inną niespodzianką, która przygotowaliśmy dla naszej pary była spersonalizowana mapa ich podróży. Udało nam się podstępem ;) uzyskać informacje o odwiedzonych przez nich miejscach na całym świecie oraz zdjęcia z podróży. I tak powstała osobista mapa podróży Roksany i Kuby :)

flair show wesele Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

tort weselny walizki Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

desery tort wesele Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

forteca oswietlenie wesele Roksana i Jakub  wesele z podróżą w tle

Ten dzień na długo zapisze się w historii naszej firmy, ponieważ był to pierwszy (jak do tej pory ;)) dzień, w którym zorganizowaliśmy i skoordynowaliśmy 3 ślubu i wesela! A upał wcale nam nie pomagał! Ale było warto, bo wszystkie 3 wesela udały się, a my zyskaliśmy kolejne 3 pary zadowolonych Klientów :)

2 komentarze

Leave a Comment


*