O blogu i o nas…

Blog konsultantów Krainy Ślubów to miejsce, w którym znaleźć można mnóstwo inspiracji, ciekawych tekstów i fascynujących zdjęć. Tutaj dzielimy się z Wami zarówno naszymi pomysłami, jak i fachową wiedzą. Ciągle monitorujemy rynek i branżę ślubną, wyszukujemy przydatnych informacji i ciekawostek. Lubimy naszą pracę, dlatego staramy się być na bieżąco w każdej dziedzinie związanej pośrednio i bezpośrednio ze ślubami i weselami. Blog natomiast jest miejscem, za pomocą którego możemy przekazywać tę wiedzę Wam.

Organizacją ślubów zajmujemy się od 2008 roku, corocznie realizujemy od kilku do kilkunastu ślubnych projektów.  Tutaj relacjonujemy także dokładniej śluby naszych par, a wszystko okraszamy solidną porcją zdjęć.

Kto dla Was pisze?

ewablog O blogu i o nas...Ewa Wardęga

Organizatorka i planistka. Jeszcze w szkole podstawowej zajmowała się organizowaniem szkolnych spotkań i uroczystości. Mimo kilku lat pracy w innej branży, pociąg do planowania wydarzeń pozostał i w 2008 roku założyła własną agencję ślubną. Od 3 lat, jako właścicielka Krainy Ślubów, zajmuje się obsługą najbardziej wymagających Klientów i organizacja dla nich wyjątkowych ślubów i przyjęć weselnych. Prywatnie szczęśliwa żona i pasjonatka gotowania.

 

 

paulinablog O blogu i o nas...Paulina Sztenkiel

Świeżo upieczona żona. Nieustannie roześmiana i tryskająca dobrym humorem. Od stycznia 2011 konsultantka w Krainie Ślubów. Ma głowę pełną dobrych pomysłów i zawsze udaje jej się znaleźć nowe, świetne pomysły. Zapalona miłośniczka fotografii i fotografowania. Właścicielka uroczego psiaka Piksela.

 

 

Poza naszą codzienną pracą, od czasu do czasu bierzemy udział w różnych akcjach, spotkaniach i wystawach – relacje z nich także znajdziecie na blogu. Ponadto zamieszczamy tutaj wszelkie aktualności z życia naszej firmy: fakty związane z naszą przynależnością do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych czy linki do opublikowanych artykułów i programów z naszym udziałem.

Nasz blog ma na celu lepsze poznanie naszej firmy i sposobu naszej pracy, ale także pozwala naszym sympatykom na bieżąco śledzić nasze poczynania. Nam natomiast daje możliwość uzyskania wielu opinii dotyczących naszych realizacji ślubnych i pojawiających się ciągle pomysłów.

Miłej lektury!

Pozdrawiamy

Ewa & Paulina

Be Sociable, Share!
  • more O blogu i o nas...

No Comments

Leave a Comment


*