Konkurs i event ślubny CH Maximus

Jesteście parą planującą zawarcie związku małżeńskiego? Zastanawialiście się jakby wyglądał Wasz ślub marzeń, gdybyście dysponowali nieograniczonym budżetem? Weźcie udział w konkursie CH Maximus i opowiedzcie o tym! Każda para, która zgłosi się do konkursu ma szanse wygrać atrakcyjne nagrody.

Wymarzony ślub
Zasady konkursu zorganizowanego przez Centrum Maximus przy współpracy z Radiem Kolor są bardzo proste. Po prostu wyobraźcie sobie, że macie nieograniczony budżet i możecie zorganizować swój wymarzony ślub. Marzycie o egzotycznym miejscu? A może o ceremonii w średniowiecznym zamku? Puśćcie wodze fantazji! Opis wymarzonego ślubu można przesyłać od 7 do 11 marca do godz. 13.00 na adres: konkursslubny@maximuscenter.pl.

Wspaniałe nagrody
W konkursie zostanie wyłonionych 10 finalistów. Pięciu z nich zostanie wybranych na antenie Radia Kolor, a pozostałą piątka szczęśliwców zostanie wyłoniona na podstawie nadesłanych prac. Autorzy pięciu najlepszych opisów zostaną zakwalifikowani do wielkiego finału, który odbędzie się 13 marca w Centrum Maximus. Nagrodami dla zwycięzcy są m.in. komplet mebli do sypialni, voucher na zakup sukni ślubnej, garnituru, dodatków oraz obrączek, profesjonalna stylizacja ślubnej fryzury oraz kurs tańca na nowożeńców. Pozostali uczestnicy zostaną obdarowani nagrodami niespodziankami.

Wielki finał i Targi Ślubne
13 marca, w dniu wielkiego finału na terenie Centrum Maximus odbędą się również Targi Ślubne. Wystawcy zaprezentują bogatą ofertę mody ślubnej dla pań i panów, oferty ślubnych fotografii, zaproszeń oraz wiązanek kwiatowych. Będzie można również uzyskać porady od fryzjerek i wizażystek oraz wykonać próbne stylizacje. Stylistki doradzą czym kierować się przy wyborze sukni oraz dodatków. Profesjonaliści podpowiedzą natomiast jak rozwiązać problemy związane z organizacją ślubu. Wszystko po to, aby Wasz ślub był perfekcyjny. Stanowisko eksperta w dziedzinie organizacji ślubów obejmą konsultanci KRAINY ŚLUBÓW. Dodatkową atrakcją dla wszystkich, którzy przybędą na Targi będą pokazy taneczne i barmańskie.

Spotkaj się z naszymi konsultantami!
Konsultanci Krainy Ślubów będą do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania eventu. Będziemy doradzać, odpowiadać na pytania i rozwiewać ślubne wątpliwości. Zapraszamy na naszą ślubną sofę! Poznacie nas po wiosennych tulipanach ;)

konkurs%20slubny%20kraina%20slubow Konkurs i event ślubny CH Maximus

Dojazd do Centrum Maximus
Klienci mogą dojechać do Centrum korzystając z bezpłatnych linii MaxiBus, które kursują w dni powszednie oraz w soboty i niedziele. Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie www.maximuscenter.pl .
Do Centrum Maximus można dojechać także komunikacją podmiejską, liniami autobusowymi 703, 711 i 733. Przystanki na żądanie usytuowane są na szosie katowickiej w Wolicy oraz pod Wolicą.

Artykuł zamieszczony dzięki uprzejmości portalu Ślub-Wesele.pl, z którym współpracujemy.

Be Sociable, Share!
  • more Konkurs i event ślubny CH Maximus

No Comments

Leave a Comment


*