Cytrynowe Love Magdy i Johna

Dziś chcemy Wam pokazać ślub i wesele tak pełne energii i radości, jak para, dla której je organizowaliśmy :) Magda i John – pamiętam, że po raz pierwszy spotkaliśmy się wczesną wiosną, a za oknem padał śnieg z deszczem… Pogoda nie popsuła nam jednak nastrojów – myślę, że każdy z nas od początku poczuł, że podczas naszej współpracy będzie dużo uśmiechów, radości i wzajemnej sympatii :)

slub polsko brytyjski kraina slubow Cytrynowe Love Magdy i Johna

slub polsko brytyjski warszawa Cytrynowe Love Magdy i Johna

Na początku Magda i John chcieli, aby ich wesele było w 100% białe. Kiedy jednak pokazałam im, jak fantastycznie może wyglądać odrobina koloru, Magda zdecydowała, że sama biel nie była jednak najlepszym wyborem. I tak zamiast odrobiny, finalnie stanęło na biało-cytrynowym weselu z dużą ilością cytryn, żółtych melonów, papierowych kul, żółtymi różami i dużą ilością akcentów w kolorze cytrynowej żółci. Dzięki temu oranżeria, w której odbywało się przyjęcie, nabrała letniego i radosnego charakteru!

cytrynowe wesele kraina slubow Cytrynowe Love Magdy i Johna

Akcentem przełamującym wszechobecną cytrynową kolorystykę, była oryginalna papeteria, wykonana wg indywidualnego pomysłu Magdy i Johna. Papeteria łączyła w sobie symbole Warszawy i Londynu: Pałac Kultury i Nauki, Tower Bridge, Stadion Narodowy, Big Bena i inne charakterystyczne dla obu miast obiekty. Prosta grafika i czcionki doskonale połączyły się z nowoczesną kolorystyką całej imprezy.

zolte wesele papeteria polsko brytyjskie Cytrynowe Love Magdy i Johna

zolte cytrynowe wesele Cytrynowe Love Magdy i Johna

Podczas całego dnia chcieliśmy połączyć elementy tradycji polskiego i brytyjskiego wesela, a jednocześnie wpleść akcenty charakterystyczne dla Londynu – miasta, w którym mieszkają Magda i John. Dlatego właśnie, po ceremonii na gości czekały 3 piętrowe autobusy londyńskie. Czerwony korowód weselny, przejeżdżający wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia , wzbudzał euforię wśród tłumu spacerowiczów i turystów. Wielu z nich wiwatowało na cześć Nowożeńców!

zolte wesele w ogrodzie warszawa Cytrynowe Love Magdy i Johna

zolte wesele endorfina kraina slubow Cytrynowe Love Magdy i Johna

Jedna z atrakcji była fotobudka, która przez kilka godzin dawała gościom mnóstwo radości. Gadżety z fotobudki standardowo wykorzystywane były także na parkiecie, jako rekwizyty najbardziej wyborowych tancerzy ;) Torty weselne podaliśmy aż dwa – jeden tradycyjny słodki, drugi – wytrawny i serowy, zamówiony z myślą o brytyjskich gościach, niekoniecznie lubiących słodkości po kolacji. Wybraliśmy najlepsze sery, zróżnicowane pod kątem konsystencji i smaków.

wesele organizacja wedding planner warsaw kraina slubow Cytrynowe Love Magdy i Johna

Polsko-brytyjskie wesele Magdy i Johna trwało do bladego świtu, a genialny coverband rozgrzewał do czerwoności cały parkiet.

Współpraca z Magdą i Johnem była niezwykle inspirująca i przyjemna – dziękuję Wam za to i mam nadzieję, że będziecie zawsze miło wspominać ten fantastyczny dzień!

No Comments

Leave a Comment


*