Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

Con Amore to znaczy z pasją, z uczuciem, z oddaniem… „Con Amore” nosił nazwę stół, przy którym na swoim weselu zasiedli Zuza i Sebastian. Con Amore idealnie oddaje charakter łączącego ich uczucia. I zdecydowanie Con Amore była nasza współpraca!

Zuza i Sebastian to para niezwykle pozytywna, pełna energii i radości życia. Odczuwałam to na każdym spotkaniu i w każdej rozmowie telefonicznej. Praca z taką parą jest niezwykle inspirująca, a przy tym daje ogromną dawkę motywacji do działania! Kiedy rozpoczęliśmy współpracę, już na jej początku intuicyjnie czułam, że będziemy się świetnie rozumieć. I nie pomyliłam się…

Muzyka towarzyszy Zuzie i Sebastianowi na co dzień… Sebastian jest niezwykle zdolnym i uznanym wiolonczelistą. Zuza uwielbia podróże i możliwość poznawania nowych miejsc. Stanęliśmy zatem przed zadaniem połączenia obu pasji i stworzenia przyjęcia weselnego szytego na miarę. Nie do końca chcieliśmy powielać tematykę czysto-podróżniczą, znaną naszej parze z innego wesela, które zorganizowaliśmy rok wcześniej. W związku z tym zdecydowaliśmy, że motywem przewodnim stanie się muzyka klasyczna. Pasja Zuzy znalazła swoje odzwierciedlenie w dokładnie przemyślanej i stworzonej przez nią samą liście drinków: niezwykle pieczołowicie opisanych i dobranych w odniesieniu do jej wojaży z całego świata.

motyw przewodni wesela muzyka klasyczna Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

wesele tematyczne muzyka klasyczna Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

nuty wesele muzyczne kraina slubow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

nuty wesele tematyczne muzyka klasyczna Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

hortensje wesele warszawa Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

Na miejsce swojego przyjęcia Zuza i Sebastian wybrali niezwykle klimatyczny obiekt w stylu starego loftu. Czerwoną cegłę doświetliliśmy architektonicznym oświetleniem, które perfekcyjnie podkreśliło nieregularną fakturę ścian. Dobór kwiatów był dla Panny Młodej dość prosty: piwonie i hortensje! I tak naprawdę nie potrzeba było żadnych innych gatunków. Zasugerowałam, abyśmy postawili na białe kwiaty, które idealnie będą kontrastować z czerwoną cegłą wnętrza. Na stołach znalazły się zatem wysokie kompozycje z białych, puszystych hortensji, a na stole Pary Młodej dodatkowo pachniały kopuły z pastelowo różowych piwonii. Bukiet Panny Młodej był taki, jaki chciała mieć Zuza: z samych piwonii, idealnie rozwiniętych i nieziemsko pachnących.

wesele forteca warszawa kraina slubow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

wesele forteca kreglickich kraina slubow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

wesele tematyczne kraina slubow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

muzyka wesele motyw przewodni kraina slubow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

muzyczne wesele tamtyczne kraina slubow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

Stoły gości nazwaliśmy tematycznie, a każdy nosił nazwę związaną z tempem muzycznym, w jakim mogą być wykonywane utwory. Był więc stół „Adagio”, „Moderato”, „Animato” czy „Vivo”. Elementem nieodzownym aranżacji były czarne, duże nuty. Zamiast tradycyjnych winietek, zaproponowałam naszej parze opaskę z  kluczem wiolinowym i pięciolinią, na której w miejscu nut znalazło się imię i nazwisko każdego z gości.

Słodkim elementem tematycznym był tort, nawiązujący do muzyki klasycznej, na którym oprócz instrumentów widniały nazwiska najwybitniejszych kompozytorów.

kraina slubow hortensje warszawa wesele Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

kraina slubow wesele fort legionow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

fort legionow wesele kraina slubow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

wesele muzyczne forteca hortensje Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

tort wesele tematyczne kraina slubow Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

tort wesele kraina slubow sarzynski Con Amore, czyli wesele Zuzy i Sebastiana

Elementów tematycznych nie zabrakło także podczas ceremonii. O oprawę muzyczną ślubu zadbali przyjaciele Zuzy i Sebastiana – genialni muzycy z Atom String Quartet. Sprawili swym występem wspaniały prezent duchowy nie tylko Parze Młodej, ale i wszystkim gościom w kościele.

Ceremonia była wzruszająca, a przyjęcie pełne pozytywnych emocji i dobrej zabawy: przy stołach, na parkiecie i przy fotobudce.  Zuza i Sebastian pobrali się w pierwszym dniu lata, a noc ich wesela była najkrótszą nocą w roku, dlatego świt szybko zastał gości na parkiecie ;)

Zuzo i Sebastianie, jeszcze raz wielkie dzięki za możliwość współpracy z Wami! Niech Wasza pozytywna energia i radość z bycia razem będą zawsze tak silne i inspirujące dla innych! Do zobaczenia! :)

No Comments

Leave a Comment


*