Candy bary i spółka – popcorn bar

Candy bary od jakiegoś czasu stają się coraz popularniejsze na polskich weselach. Nie ukrywam, że bardzo lubimy je organizować, dobierać słodkości, kolory, gadżety, planować idealne ustawienie szklanych bombonierek i pater. Uwielbiamy to i wcale się z tym nie kryjemy ;)

Dziś chcemy jednak pokazać Wam, że nie tylko candy bar może być uciechą dla ducha i dla ciała… Dla kilku naszych par zorganizowaliśmy także nieco inne rozwiązania. Jednym z nich jest popcorn bar, czyli stacja ze świeżo uprażonym popcornem oraz dodatkami. Poniżej 2 smakowite popcorn bary, które przygotowaliśmy dla naszych par i ich gości:

Popcorn Bar w klimacie filmowym
Coś dla wielbicieli kinowych przekąsek i chrupania. Niektórym może się wydawać, że popcorn na weselu to kiepski pomysł. My jednak uważamy, że to super przekąska dla tych, którzy niekoniecznie przepadają za ciastami i innymi słodkościami, a w biegu na parkiet chcą coś wrzucić na ząb. Na weselu Agnieszki i Kuby wielkie słoje z popcornem nie były przypadkowym elementem. Całe wesele nawiązywało do tematyki kinowej i ulubionych produkcji pary młodej. Pojawiły się elementy kliszy filmowej i tytuły filmów, a para młoda zmontowała dla swoich gości film-niespodziankę. Praktycznym dodatkiem do popcorn baru były indywidualnie projektowane pudełka na popcorn, które perfekcyjnie współgrały z kolorami wesela.

popcorn bar wesele wedding Candy bary i spółka  popcorn bar

popcorn candy bar kraina slubow Candy bary i spółka  popcorn bar

popcorn bar wesele Candy bary i spółka  popcorn bar

popcorn bar kraina slubow Candy bary i spółka  popcorn bar

 

Popcorn Bar w wersji rustic
Tę wersję popcorn bary przygotowaliśmy dla Basi i Mateusza, których wesele odbyło się w rustykalnej stodole, w totalnym oderwaniu od miejskiego hałasu, pośród stawów i lasów. Tutaj goście mogli nie tylko chrupać popcorn, ale także samodzielnie przygotować ulubioną jego wersję: na słodko lub na słono. Jak na rustykalne wesele przystało, zamiast typowych pudełek na popcorn, goście mieli do dyspozycji eko-torebki, w których mogli do woli mieszać chrupiącą przekąskę i ulubione przyprawy.  Pamiętam do dziś komentarz jednego z gości, który napełniając torebkę popcornem, przez pół stodoły krzyczał do nas, że to super pomysł i że jest pycha! :)

popcorn bar wesele w stodole Candy bary i spółka  popcorn bar

przyprawy popcorn bar kraina slubow1 Candy bary i spółka  popcorn bar

rustic wedding poland Candy bary i spółka  popcorn bar

popcorn bar vintage Candy bary i spółka  popcorn bar

 

 

2 komentarze

 • DwieObraczki 25 czerwca 2015 at 17:08

  Jak dla mnie lepsze od fontanny z czekolady! Świetny pomysł! Pozdrawiam :)

  Reply
 • Weselne fantazje 24 sierpnia 2017 at 10:25

  i z pewnością lepsze od wiejskiego stołu ;)

  Reply

Leave a Comment


*