Candy bary i spółka – apple bar

Pamiętacie nasze propozycje na alternatywę lub uzupełnienie  słodkiego bufetu. Proponowałam już stację z lemoniadą oraz popcorn bar. Dziś nieco zdrowsza wersja słodkiego candy baru… dziś chcę Wam przedstawić pomysł nietuzinkowy, czyli Apple Bar. Apple Bar to nic innego jak bufet z najbardziej popularnymi owocami w naszym kraju – soczystymi i słodkimi jabłkami. Wielu może zapytać, po co jabłka na weselu? Jemy je na co dzień, więc jaki jest sens serwowania ich gościom na przyjęciu? Otóż sens jest, jeśli tylko podamy je w nietypowy i pomysłowy sposób.

Na jednym z naszych przyjęć weselnych, na prośbę Panny Młodej, zorganizowaliśmy Apple Bar, na którym goście mogli znaleźć soczyste jabłka w kilku różnych polewach i posypkach. Jabłka były na patyczkach, aby nikt nie musiał brudzić rąk karmelem czy czekoladą. Takie słodkości nie tylko wyglądały obłędnie, ale i smakowały świetnie. I można było bez wyrzutów sumienia pozwolić sobie na kolejny deser! :) Te piękne pyszności wykonała dla nas Iga Sarzyńska.

apple bar wedding kraina subow2 Candy bary i spółka  apple bar

apple bar wesele wedding1 Candy bary i spółka  apple bar

apple bar kraina slubow wesele1 Candy bary i spółka  apple bar

kraina slubow apple bar wedding Candy bary i spółka  apple bar

Możecie także pozwolić swoim gościom na stworzenie własnej kombinacji smakowej. Wystarczy przygotować jabłka, płynne polewy i mnóstwo posypek i zabawa gwarantowana! Ale uwaga! Niektóre suknie i koszule mogą tego nie przeżyć bez plam! ;) Może więc rozsądniej zastosować takie rozwiązanie, jak nasze? ;)

2 komentarze

 • Marcin 12 października 2015 at 08:53

  Idealny pomysł! Nie dość, że łakocie w Apple Bar tak pięknie się prezentują to dodatkowo wnoszą powiew oryginalności, nowoczesności w przyjęcie weselne.

  Reply
 • Tomek 26 stycznia 2016 at 22:44

  Bardzo oryginalny pomysł :) kto by pomyślał, że z naszych jabłek można zrobić takie cuda cukiernictwa :)

  Reply

Leave a Comment


*