Ażurowe kule – pomysł na dekorację

Przygotowując pomysły na wesele tematyczne dla naszych nowych Klientów, natknęłam się na piękne zdjęcie: ażurowe kule, przez które prześwituje poranne słońce. Od razu pomyślałam, że takie kule można by przecież wykorzystać na wiele sposobów, aby stworzyły nietuzinkowy klimat na naszym przyjęciu. Poszperałam w sieci… udało mi się znaleźć kilka zdjęć dekoracji z takimi kulami, jednak było ich mniej niż się spodziewałam. Mimo wszystko, myślę, że warto je pokazać. Być może będzie to nowy trend dekoracyjny?

kraina slubow kule Ażurowe kule  pomysł na dekorację

Kule rattanowe są obecne w branży dekoracyjnej już od jakiegoś czasu, jednak te kule, które znalazłam są zupełnie inne… Dlaczego? Bo można z łatwością wykonać je samemu. Dekoracje widoczne na zdjęciach zostały wykonane właśnie w taki sposób. Czyż nie są piękne? Romantyczne, urokliwe i subtelne. Takie dekoracje stanowią doskonały przykład na twierdzenie, że czasem mniej kwiatów oznacza piękniejszą w wyrazie dekorację.

kule kraina slubow Ażurowe kule  pomysł na dekorację

Jak Wam się podobają takie dekoracje? Jest szansa, że przyjmą się na polskich ślubach?

Be Sociable, Share!
 • more Ażurowe kule  pomysł na dekorację

4 komentarze

 • marta 7 grudnia 2011 at 13:15

  Witam :) świetna strona Pozdrawiam

  Reply
 • Ania 9 lutego 2012 at 13:42

  Witam :D Właśnie jestem w trakcie przygotowań takich oto kul na swoje wesele :) Być może jestem pierwszą Panną młodą w Polsce ,która odważy się na taką dekorację… :D

  Reply
 • Ania 7 stycznia 2013 at 13:38

  Sznurek,balon, wikol i ewentualnie jakaś farbka. Świetny, tani w produkcji pomysł.

  Reply
  • Ewa Wardęga, Kraina Ślubów 7 stycznia 2013 at 13:40

   Moda na ślubne „Zrób to sam” dopiero w Polsce raczkuje, ale miejmy nadzieję, że się przyjmie, bo to dobry sposób na cięcia budżetowe :)

   Reply

Leave a Comment


*